Praha - 3.9.2017
11:00 - 18:00
PARK LADRONKA
Olomouc - 9.9.2017
11:00 - 18:00
KORUNNÍ PEVNŮSTKA
7. ROČNÍK
VSTUP ZDARMA

V rámci

celodenního programu

se můžete těšit na:

  • Kuchařské show známých šéfkuchařů
  • Živé hudební vystoupení
  • Velký dětský koutek
  • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu
  • Ochutnávky produktů od partnerů
  • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů
  • Chill out zónu
Zmrzlina Häagen-Dazs „na turné“

Velký mobilní kelímek Häagen-Dazs, ve kterém je letos poprvé k dostání jedinečná luxusní zmrzlina Häagen-Dazs, míří také na F.O.O.D. Piknik 3.9.2017 na Ladronku.

Zmrzlina Häagen-Dazs „na turné“

Se zvyšující se teplotou stoupá i naše chuť dát si opravdu kvalitní a lahodnou zmrzlinu. Abyste se za neodolatelnou zmrzlinou Häagen-Dazs nemuseli vydávat příliš daleko, přijíždí ona přímo za Vámi! Máte tak skvělou příležitost vychutnat si ji tam, kde právě trávíte svůj čas. Obří mobilní kelímek Häagen-Dazs Vám nabídne tuto nejlepší zmrzlinu na světě v několika oblíbených příchutích. Během léta ho potkáte nejen na Ladronce, ale také na mnoha koupalištích, přehradách, festivalech nebo na dalších zajímavých místech a báječných akcích po celé České republice.

Fenomenální zmrzlina značky Häagen-Dazs Vás zasáhne dokonalou chutí v těch nejdůmyslnějších kombinacích. A jaké jsou hity letošního léta? Zmrzlina Häagen-Dazs Macadamia nut brittle, ve které najdete spojení voňavé bourbonské vanilky s jedinečnými křupavými kousky makadamových oříšků. A také Häagen-Dazs Salted Caramel, pro ty, kteří nedají dopustit na jemnou táhlou chuť karamelu a zbožňují chuťově vyvážené kontrasty. Stužky slaného karamelu a křupavých karamelových kousků se prolínají se smetanově karamelovou zmrzlinou a vytvářejí pro vaše nedočkavé chuťové buňky okamžik skutečného potěšení.

Objevujte zmrzlinu Häagen-Dazs nejen ve známých kelímcích, ale také nově v krabičkách s nanuky. Nanuky ve 4 různých příchutích s mimořádně bohatou vrstvou belgické čokolády jsou pravým zmrzlinovým dobrodružstvím v kapesním vydání!

Žijte se zmrzlinou Häagen-Dazs i na Facebooku: https://www.facebook.com/haagendazsczechrepublic