Praha - 2. 9. 2018
11:00 - 19:00
PARK LADRONKA
8. ROČNÍK
VSTUP ZDARMA

V rámci

celodenního programu

se můžete těšit na:

  • Kuchařské show známých šéfkuchařů
  • Živé hudební vystoupení
  • Velký dětský koutek
  • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu
  • Ochutnávky produktů od partnerů
  • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů
  • Chill out zónu
Voní to, chutná to, ... Zdravé stravování na pikniku!

Mlsný jazýček? Žádný problém! Ochutnejte výtečnou asijskou kuchyni, osvěžte se lehkou svačinkou z trendy surovin, anebo si dopřejte poctivou českou klasiku. Pohodový den plný gurmánských zážitků a dobrot je tu cobydup!

Voní to, chutná to, ... Zdravé stravování na pikniku!

Máte mlsný jazýček? … Dobrá zpráva! Je nás víc! Svátek všech milovníků zdravých chuťovek F.O.O.D. piknik se kvapem blíží, takže už pro vás balíme koše plné voňavých dobrot. Na našem stánku si pochutnáte jak na výtečné asijské kuchyni, hummusových pomazánkách, tapiokových pudincích, tak na tradičních českých polévkách – a tím rozhodně nekončíme! Přijměte proto pozvánku na jedinečný gurmánský zážitek, který vám nabídne společnost Zdravé stravování, a dopřejte svému mlsnému jazýčku labužnické orgie.

Přivezeme vám spoustu výtečných hotovek a jiných výrobků z kvalitních surovin. Doma tak ušetříte čas u plotny, výborně si pochutnáte a zároveň tělu dodáte přesně to, co potřebuje.

Že je vysoká gastronomie jen pro vyvolené? Ale kdeže… Richard Fuchs, šéfkuchař z michelinských restaurací, se stal garantem naší prémiové řady NAVAŘENO. Je libo jeho jemné chilli noc carne anebo vydatný bramborový krém s houbami, po kterých se budete olizovat ještě druhý den? Anebo dáte přednost výtečně ochuceným hummusům či zrníčkovým salátům? Na piknik navíc přivezeme i originální oříšková másla, precizně vyladěné kečupy a oblíbená GHEE. Michelinská kvalita hravě, zdravě a dostupně. Mrkněte na: https://www.navareno.cz

Znovu objevte také poctivou českou KLASIKU! Vždyť není nad to si po pracovním dnu doma smlsnout na staročeské bramboračce plné hub, luxusní česnečce či vydatné fazolovce. Upozornění: nenechte se zmást a pečlivě vylízané talíře vložte do myčky – ne zpět do poliček! Více na: https://klasika.cz

Dáváte přednost exotice? Snadné řešení, značka ASIASTYLE přináší delikátní výběr z kuchyní jihovýchodní Asie. Co takhle vyzkoušet, Kaeng Phed Ped (žluté kari), Kaeng Luang (červené kari) nebo Tom Yum Kung (krevetová polévka)? Stačí rozbalit, ohřát a doplnit přílohou dle chuti. Zavřete oči a přeneste se k oceánu. Vyberte si na: https://asiastyle.cz a na cestu domů z pikniku si ještě nezapomeňte přibalit…

… zdravou svačinku! Pod dohledem nutričních specialistů jsme připravili lahodné a výživově plnohodnotné svačinky, které si jednoduše zamilujete. Nechte si na našem stánku od nutričních specialistek vysvětlit, proč svačiny nikdy z jídelníčku nevynechat, a vychutnejte si náš tapiokový pudink, panna cottu či lahodné smoothie. Mňam!

P.S.: všechna jídla vaříme v prostorech s nejvyššími hygienickými standardy a bez kompromisů – tedy bez jakýchkoliv umělých dochucovadel. Pro tradiční pokrmy volíme místní dodavatele surovin.