Praha - 3.9.2017
11:00 - 18:00
PARK LADRONKA
Olomouc - 9.9.2017
11:00 - 18:00
KORUNNÍ PEVNŮSTKA
7. ROČNÍK
VSTUP ZDARMA

V rámci

celodenního programu

se můžete těšit na:

  • Kuchařské show známých šéfkuchařů
  • Živé hudební vystoupení
  • Velký dětský koutek
  • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu
  • Ochutnávky produktů od partnerů
  • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů
  • Chill out zónu
Unikátní Gourmet Academy poprvé na F.O.O.D. pikniku!

Skvělá zpráva pro milovníky dobrého jídla a špičkových kuchyňských potřeb – Gourmet Academy je poprvé partnerem F.O.O.D. pikniku! V Praze i Olomouci se tak bude vařit pod vedením hvězdných lektorů a s těmi nejlepšími instrumenty v rukou.

Unikátní Gourmet Academy poprvé na F.O.O.D. pikniku!

Vyhlášená škola vaření Gourmet Academy sídlí v concept store americké ikonické značky domácích spotřebičů KitchenAid, který společnost Potten & Pannen – Staněk v roce 2014 otevřela ve Vodičkově ulici v centru Prahy.

Všem příznivcům kvalitní gastronomie, bez ohledu na věk či míru kuchařských dovedností, tady nabízejí v každém ohledu to nejlepší: Individuální přístup – každý kurz má maximálně osm účastníků, inspirativní prostředí, prvotřídní suroviny a TOP lektory, jako je Zdeněk Pohlreich, trojice porotců z MasterChef Kalina, Fichtner a Raditsch a další zkušení šéfkuchaři či oblíbení food bloggeři. A kdo z hvězdného týmu se představí na F.O.O.D. pikniku? Oceňovaná food bloggerka Jana Králiková (Černá) alias Zasadnezdrave.cz návštěvníky provede nástrahami asijské kuchyně, italský šéfkuchař žijící v Čechách Gianfranco Coizza představí pravou italskou kuchyni a mladý talentovaný kuchař Martin Staněk pozve ke společnému vaření děti a teenagery.

Na vzrušující výpravy do kulinářského světa se v Gourmet Academy vydávají začátečníci i pokročilí, jednotlivci i firemní týmy. Pod hlavičkou Le petit chef academy jsou k dispozici nevšední kurzy pro děti od 9 let a náctileté. Nabídka kurzů vaření a pečení reflektuje aktuální sezónu a umožňuje tak rozšiřovat gastronomické obzory o další a další originální recepty, praktické dovednosti nebo nové zkušenosti s francouzskou, americkou, japonskou, italskou, asijskou či českou kuchyní.

V Gourmet Academy se používá prémiové nádobí, od vařečky po kuchyňský robot, a spotřebiče společnosti Potten& Pannen - Staněk. Ideální dopravní dostupnost autem i veřejnou dopravou umožňuje spojit návštěvu kurzů vaření a pečení v Gourmet Academy s kulturou, nákupy či jinými aktivitami v centru Prahy.

Více informací na www.gourmetacademy.cz a našem Youtube kanálu