Praha - 3.9.2017
11:00 - 18:00
PARK LADRONKA
Olomouc - 9.9.2017
11:00 - 18:00
KORUNNÍ PEVNŮSTKA
7. ROČNÍK
VSTUP ZDARMA

V rámci

celodenního programu

se můžete těšit na:

  • Kuchařské show známých šéfkuchařů
  • Živé hudební vystoupení
  • Velký dětský koutek
  • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu
  • Ochutnávky produktů od partnerů
  • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů
  • Chill out zónu
Ochutnejte dokonalé jídlo z parní trouby

Na letošním F.O.O.D. pikniku se můžete těšit také na dobroty z Electrolux Foodtrucku připravené v multifunkčních parních troubách CombiSteam Pro. Lahodné degustační menu připraví Jiří Hilgart, profesionální kuchař společnosti Electrolux.

Ochutnejte dokonalé jídlo z parní trouby

Myslet si, že jídlo připravované v páře je nudné, mdlé a bez chuti, by bylo velkým omylem. Příprava jídel v páře si získává oblibu u čím dál více lidí, protože je zdravá, snadná, pohodlná, bezpečná a moderní. Jídlo má perfektní chuť, je šťavnaté a zároveň získá křupavou kůrku. Citlivá úprava s pomocí páry zajistí, že vynikne pravý charakter každé ingredience. Tento způsob vaření navíc uchovává maximální množství živin, stopových prvků i vitamínů. Díky tomu není potřeba příliš solit a dochucovat. Velkou výhodou je i možnost připravovat více jídel najednou. Celé menu, od masa přes přílohu až k moučníku, můžete dát do multifunkční parní trouby společně, aniž byste se museli obávat, že se jejich chutě navzájem prolnou.

K dobrotám vám v Electrolux Foodtrucku nabídneme ZDARMA také zmrzlinu, kuchařku a 15% slevu na vybrané spotřebiče.

Sledujte www.electrolux.cz/pecemevpare a stáhněte si pro inspiraci kuchařku zdarma nebo se objednejte na kurz vaření v multifunkčních parních troubách zdarma*.

*Kurz v hodnotě 2 500 Kč dostanete zdarma k nákupu jakékoli multifunkční parní trouby Electrolux. Pokud se chcete nejdřív přesvědčit, můžete si kurz zakoupit a po nákupu spotřebiče vám bude kurzovné vráceno.