Praha - 3.9.2017
11:00 - 18:00
PARK LADRONKA
Olomouc - 9.9.2017
11:00 - 18:00
KORUNNÍ PEVNŮSTKA
7. ROČNÍK
VSTUP ZDARMA

V rámci

celodenního programu

se můžete těšit na:

  • Kuchařské show známých šéfkuchařů
  • Živé hudební vystoupení
  • Velký dětský koutek
  • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu
  • Ochutnávky produktů od partnerů
  • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů
  • Chill out zónu
Mixit.cz – namíchej si vlastní müsli

Hora křupavého lyofilizovaného (mrazem sušeného) ovoce, müsli a snídaňové kaše na míru vašim chutím, to všechno najdete na www.mixit.cz

Mixit.cz – namíchej si vlastní müsli

Na Mixit.cz si můžete namíchat svůj vlastní mix snídaňových cereálií, müsli i horkých kaší z více než 90 různých ingrediencí nebo sáhnout po zákazníky prověřených kombinacích. Kromě toho si tu můžete koupit spoustu zdravého mlsání, jako je mrazem sušené ovoce, oříšky, a nově dokonce sušenou zeleninu. A pokud vám tohle všechno přijde málo, zkuste třeba pořádné čokošky z kvalitní belgické čokolády doplněné opět nejoblíbenějším lyofilizovaným ovocem a oříšky z mixážního pultu Mixit.cz.
Součástí nabídky jsou i hotové mixy, mezi kterými si své najdou sportovci (proteinové kaše, müsli s proteinovou čokoládou, vysokoenergetické mixy), dietáři (mixy sestavené výživovými specialisty pro hubnutí, fitness apod.), mlsalové (mix Čokoládování) i klasici (ovesná kaše s čokoládou a banánem). Ráj je tu i pro bezlepkáře, diabetiky nebo alergiky na laktózu. A abychom nezapomněli, Mixit myslí i na milovníky orangutanů a deštných lesů, proto ani v jednom produktu nenajdete palmový tuk.

Na F.O.O.D. pikniku můžete kromě nejoblíbenějších Mixit produktů ochutnat i jednu specialitu, kterou Mixit na internetu nenabízí – originální Mixit zmrzlinu zasypanou tím nejoblíbenějším ovocem z nabídky. Labužníci si ji navíc můžou dát dokonce do větrníku! Vybrat si můžete z pěti zmrzlin a jedna je lepší než druhá: jahodový nebo zahradní sorbet pro ovocemilovné a ze smetanových můžete vybírat z vanilkové, lískooříškové nebo čokoládové. A navrch patří ještě topping z agáve sirupu, jahod nebo čokolády.