Praha - 3.9.2017
11:00 - 18:00
PARK LADRONKA
Olomouc - 9.9.2017
11:00 - 18:00
KORUNNÍ PEVNŮSTKA
7. ROČNÍK
VSTUP ZDARMA

V rámci

celodenního programu

se můžete těšit na:

  • Kuchařské show známých šéfkuchařů
  • Živé hudební vystoupení
  • Velký dětský koutek
  • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu
  • Ochutnávky produktů od partnerů
  • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů
  • Chill out zónu
Meggle vylehčené bistro

Každý určitě zná cottage cheese, který je díky nízkému obsahu tuku a vysokému obsahu bílkovin ideální pochoutkou nejen pro sportovce nebo pro ty, kteří si snaží hlídat linii.

Meggle vylehčené bistro

Cottage je známý díky své hrudkovité konzistenci, která je dobře patrná právě u Meggle, a proto se hodí nejen k pečivu nebo na lžičku. V našem vylehčeném bistru vám ukážeme, že cottage je vhodný i pro přípravu pokrmů, a to nejen ve studené, ale i v teplé kuchyni. Představíme vám vylehčený wrap nebo smoothie, oboje připravené právě z cottage cheese.

Pro milovníky cottage nebo ty, kteří se inspirují našimi recepty a budou z něj chtít připravit něco dobrého pro svou rodinu nebo kamarády, máme řešení – Meggle Rodinné balení Cottage cheese 450 g. Pokud celé balení nevyužijete najednou, je zde možnost uzavřít ho plastovým víčkem.

Pro ty, kteří neodolají a čas od času rádi zhřeší sladkou tečkou, budeme mít u stánku italský smetanový dezert Panna cotta. Běžně tento dezert znáte z kaváren, restaurací nebo dovolených u moře. Kdo si ho už zkoušel vyrobit doma, ví, že příprava není jen tak, a hlavně toho nádobí co našpiníte. Díky produktu od Meggle si tento lahodný dezert můžete nyní připravit v 5 jednoduchých krocích: zahřát, vylít do formiček, vychladit, vyklopit a ozdobit dle vlastní fantazie, například sezonním ovocem. Více informací, rad a nápadů najdete na www.meggle.cz

Lidé trpící alergií na laktózu si mohou pochutnat na bezlaktózovém cottage cheese, který obsahuje max. 0,01 g laktózy ve 100 g produktu. Z řady bezlaktózových výrobků Meggle dále nabízí polotučné a plnotučné mléko, tvaroh a smetanu na vaření či ke šlehání. Více informací na www.bez-laktozy.cz