Praha - 3.9.2017
11:00 - 18:00
PARK LADRONKA
Olomouc - 9.9.2017
11:00 - 18:00
KORUNNÍ PEVNŮSTKA
7. ROČNÍK
VSTUP ZDARMA

V rámci

celodenního programu

se můžete těšit na:

  • Kuchařské show známých šéfkuchařů
  • Živé hudební vystoupení
  • Velký dětský koutek
  • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu
  • Ochutnávky produktů od partnerů
  • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů
  • Chill out zónu
Kaufland – váš partner pro každodenní nákupy

Kaufland Česká republika – to je síť velkoplošných prodejen se širokým sortimentem potravinářského i nepotravinářského zboží. Zákazníkům nabízí nejnižší ceny pro jejich každodenní nákup, svými dlouhodobě nízkými cenami patří k lídrům trhu v ČR.

Kaufland – váš partner pro každodenní nákupy

Nabízený sortiment zahrnuje více než 20 000 druhů zboží, od kvalitních produktů za výhodné ceny pod značkou K-Classic přes značkové zboží až k regionálním výrobkům. Stěžejním bodem nabídky jsou oddělení s čerstvým zbožím – ovoce a zelenina, mléčné produkty nebo křupavé pečivo rozpékané každou hodinu v pekárně. Obslužný pult nabízí pestrý výběr uzenin, sýrů a lahůdek a také maso z vlastního masozávodu v Modleticích u Prahy, které je pod značkami K-Purland a Naši řezníci k dostání exkluzivně jen v Kauflandu.

Kaufland myslí i na zákazníky se zdravotním omezením, milovníky biopotravin a vegetariány. Nabízí celou řadu bezlepkových potravin a pod značkou K-Classic Lactosefree výrobky se sníženým obsahem laktózy – například trvanlivé mléko, smetanu, jogurty, čerstvý sýr cottage, tvaroh, máslo nebo podmáslí. Zákazníci v prodejnách najdou i vlastní značky s názvem K-Take it veggie a K-Bio. Produktová řada vlastní značky K-Take it veggie s více než 30 výrobky nabízí například jemné pomazánky, pikantní nápoje, „masa bez masa“, tofu či hotová jídla. Všechny výrobky jsou vegetariánské nebo veganské a představují alternativu k běžným výrobkům. Značka K-Bio zahrnuje kolem 60 produktů z oblasti mléčných výrobků, těstovin, nealkoholických nápojů a obilovin.

Při stavbě a přestavbách prodejen klade Kaufland důraz i na jejich ekologickou stránku. Díky nejnovějším technologickým řešením, například snížení množství CO2 či rekuperaci, prodejny minimálně zatěžují své okolí. Společnost Kaufland to je také stabilní zaměstnavatel na českém trhu práce. Vytváří stálá pracovní místa ve všech krajích napříč republikou. Za svou práci a kvalitu svých výrobků byl Kaufland mnohokrát oceněn zákazníky i odborníky z oblasti obchodu.

Další informace o Kauflandu najdete na www.kaufland.cz