Praha - 3.9.2017
11:00 - 18:00
PARK LADRONKA
Olomouc - 9.9.2017
11:00 - 18:00
KORUNNÍ PEVNŮSTKA
7. ROČNÍK
VSTUP ZDARMA

V rámci

celodenního programu

se můžete těšit na:

  • Kuchařské show známých šéfkuchařů
  • Živé hudební vystoupení
  • Velký dětský koutek
  • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu
  • Ochutnávky produktů od partnerů
  • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů
  • Chill out zónu
Costa Coffee: Frostina a další osvěžující drinky

Hitem léta oblíbených kaváren Costa Coffee je už druhou sezónu ledové pokušení nazvané „Frostino“. Protože v Costě myslí na všechny, nabízí hned několik báječných příchutí s kávou i bez ní. Vybírat ale můžete také z ledových káv a limonád.

Costa Coffee: Frostina a další osvěžující drinky

Neodolatelná Frostina

Sametově jemný mix čerstvého mléka s ledem, espressem (nebo bez něj) a dalšími ingrediencemi podle vaší volby (např. vanilkou, čokoládou, karamelem…) korunuje poctivá porce nadýchané šlehačky posypaná třeba čokoládovými hoblinkami nebo rozdrcenými sušenkami.

Ledové kávy shakované k dokonalosti

Vyberte si svou ledovou kávu podle nálady - silnější Cappuccino, jemnější Latte nebo technikou latte art dozdobený Flat White. Díky nové přípravě formou „shakování“ nabídnou nápoje bohatou mléčnou „cremu“ na povrchu a maximálně osvěží.

Grepová a zázvorová limonáda

Nemáte-li zrovna chuť na kávu, oceníte skvělé svěží limonády – grepovou nebo zázvorovou. Dokonale vyvážený poměr vody, čerstvé ovocné šťávy a sirupu zdobí šťavnaté plátky ovoce.

„Horká kávová klasika“

Jestliže nedáte dopustit na horkou kávu, samozřejmě si ji budete moci dopřát i na F.O.O.D. pikniku. Kvalitu nápojů zajišťuje jedinečná kávová směs Mocha Italia denně testovaná jedním z největších kávových odborníků – Gennarem Pellicciou. Ten dokáže rozlišit téměř 1 000 kávových chutí, proto si nechal svůj jazyk pojistit na 10 miliónů liber. Užijte si vaše oblíbené Espresso, Cappuccino, Flat White, Corto nebo třeba Caffe Latte.

Soutěž o zájezd do Říma!

Až do 15. září 2017 máte šanci vyhrát s Costa Express a Shell čtyřdenní výlet do Věčného města – do Říma. Co proto musíte udělat? Nic, co byste předtím nedělali. „Nadopujte se“ na čerpací stanici Shell vaší oblíbenou kávou ze směsi Mocha Italia, tedy z automatu Costa Express. Pak se s ní jenom „vycvakněte“. Udělejte si fotku podle vaší fantazie. Tématem fotografie jsou „prázdniny“. Váš výtvor pak zašlete na email soutez@costa-coffee.cz. Nejoriginálnější foto bude odměněno parádním výletem do Říma. Výhru ovšem nezíská jenom celkový vítěz, ale ve hře jsou také nabitá karta od Shell na čerpání pohonných hmot v hodnotě 5 000 Kč za 2. místo a dárkový balíček od Costa Express a Shell v hodnotě 3 000 Kč za 3. místo. Jenom nezapomeňte, že soutěž probíhá od 15. července do 15. září 2017!

Více informací je zde: https://www.costa-coffee.cz/costa/costa-express.

Pobočky kaváren Costa Coffee najdete nejen po Praze, ale i v Brně, Plzni, Liberci, Ostravě, Hradci Králové, Pardubicích či Teplicích.

Více zajímavých informací najdete na www.costa-coffee.cz.